Matkaauto rent

Matkaauto rent ja selle mõte

Peamiselt kasutatakse matkaauto renti, kui minnakse reisile suure seltskonnaga mitmeks päevaks. Rendiauto kasutamine on lihtne ning praktiline. Ei ole vaja muret tunda, kus saad valmistada sööki, kus saad ööbida või kus saad käia pesemas, sest seda kõike saad teha ühes ja samas kohas – matkaautos. Samuti on autol piisavalt pagasiruumi, milles saad hoida oma kalastustarbeid või muud vajalikku.

Ööbimine matkaautos

Ööbimine on mugav. Meie pakutavas matkaautos on magamise ruumi kuni kuuele inimesele. Võib ka enam, kuid üldiselt renditakse matkabuss kuuele inimesele. See tagab piisava ruumi ning mugavuse.matkaauto

Sõitmine matkaautoga

Matkaautoga sõitmine on lihtne. Seetõttu ei liigitata ka matkabussi eraldi kategooria alla, vaid seda saavad juhtida kõik, kes omavad B kategooriat. Tule ja rendi matkaauto ning sõida sõpradega elamusi nautima juba kohe!

Matkaauto muud mugavused

Meie autol on olemas ka suur telekas millega on võimalik vaadata filme kas DVD/USB või HDMI kaudu. Dušširuumis on olemas pesemise koht, wc ning kraanikauss. Dušširuumi vastas on köök mis töötab gaasi peal. Matkaauto rent sisaldab kahte gaasi ballooni millega elad ilusti ära terve rendi perioodi.

Kui matkaauto rent pakub sulle huvi, soovitame tutvuda esmalt renditingimuste ning hinnakirjaga. Samuti soovitame broneerida auto aegsasti, sest suveperioodil täituvad broneeringud kiiresti. Vabasid aegu saate vaadata meie lehelt “kalender” alt.

Matkaauto broneerimine

Matkabussi broneerides palume seda teha ette teatades, sest üldiselt suvekuud täituvad juba talve lõppedes!

Parima reisielamuse saamiseks on tähtis mugav buss.

Meie pakume sulle parimat sõiduvahendit, millega reisile minna!

Saada päring